شنبه 24 مهر 1400

اطلاعیه شماره شصت و پنج

 
اطـلاعیـه شمـاره شصـت  و پنـج
نامه واصله، متن شکایات

انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در نامه ای به شماره 10594/ب/98 تاریخ 98/02/23 به وزیر محترم بهداشت خواستار کارگشایی در برخورد کمیسیون انجمن های وزارت بهداشت با این انجمن شده و تقاضا کرد که طبق آئین نامه، پروانه فعالیت علمی انجمن عمومی صادر شود.

آقای دکتر سید حسین داوودی، مشاور محترم وزیر و مدیرکل حوزه وزارتی وزارتخانه، نامه خطاب به جناب وزیر محترم بهداشت را ایشان پاسخ دادند. انجمن تقاضای ملاقات کرد، جواب ندادند.
دو سال است که انجمن تقاضا کرده نامه شکایت از شاکیان را طبق قانون تسلیم انجمن کنند. این حق ماست، که ضمن اطلاع از محتویات شکایت از خودمان دفاع کنیم. بالاخره در پیوست نامه مدیرکل محترم دفتر وزارتی نامه شکایات دریافت شد.

متن این شکایات که باعث ابطال غیرقانونی انتخابات توسط کمیسیون انجمن ها شد مایه تعجب و تأسف گردید. بزودی متن شکایت ها را انتشار می دهیم تا همکاران ملاحظه کنند که چه کسانی با چه مضمونی علیه انجمن عمومی در یک رانت و لابی توسط شاکیان برنامه ریزی و با دوستان هم مسلک شان در کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی، اقدام کردند! این حضرات با پشتیبانی دولت (کمیسیون انجمن ها) مرتب بر علیه انجمن دندانپزشکان عمومی ایران، حکم و رأی، بستن و برکنار کردن و تعلیق صادر می کنید. اینچنین نخواهد ماند!

بهتر است که متن شکایات علیه انتخابات آن انجمن، انجمن (جامعه) علمی دندانپزشکی ایران (انجمن مادر!!!) را نیز منتشر کنیم، شکایاتی که در کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی وزارت بهداشت ابدا به آنها توجه نشد تا به  ناچار مجبور شدند به دادگاه عمومی حقوقی شکایت کنند. نتیجه شکایت چه بوده است؟

اگر سیاسی بازان آن انجمن در کمیسیون وزارت بهداشت نبودند هرگز رانتی بوجود نمی آمد که بجای حل مشکلات دندانپزشکی و دندانپزشکان کشور ، تمام وقت مان صرف حاشیه پردازی های بیهوده و دفاع برای حداقل ها و نهایت برگشتن به جای اول نمی شد. چه انرژی هایی که در این راه تلف می‌شود و چه نگرانی هایی برای همکاران دندانپزشک  بخاطر این دعواهای بیهوده عارض نمی شود.
ای کاش همه قدرتشان به فعالیت، همت، توانایی و خدمات خودشان وصل بود.
امیدواریم.


enlightened کلیه موارد قانونی، آئین نامه ها، اعلام مواضع ها

   1398/9/6 18:59


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.3/10 (تعداد آرا 59 نفر )

Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما