شنبه 24 مهر 1400

اطلاعیه شماره شصت و شش


اطـلاعیـه شمـاره شصـت  و شـش

 

در جلسه هم اندیشی گروهی از روسا، اعضاء هیات مدیره، کادر اجرایی و فعالان صنفی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران با هیات مدیره مرکز، طوماری بشرح ذیل تهیه و خطاب به همکاران محترم دندانپزشک در سراسر کشور اعلام گردید.


همکاران گرامی
دندانپزشکان عمومی در سراسر کشور
تاریخ:1398/08/30

 با سلام و احترام، اینجانبان، رؤسا، اعضاء و فعالان صنفی و کادر اجرایی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در سطح کشور با امضاء این طومار خواهان همبستگی، اتحاد و پشتیبانی برای دفاع از موجودیت، هویت و قانونیت انجمن می باشیم و صراحتاً اعلام می داریم که تنها مراجع دفاع از انجمن محاکم قضائی است و در مقابل هرگونه اقدامات صف شکنانه ایستادگی خواهیم کرد.

1-از وزیر محترم وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی درخواست می کنیم که دستور فرموده که احکام دیوان عدالت اداری را در حفظ جایگاه حقوقی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران اجرا کرده و متخلفین عدم تمکین به احکام فوق، خسارت وارده به انجمن را در دو سال اخیر با حکم قاضی اعاده کند.
2- از دخالت عواملی که بنام دولت جمهوری اسلامی ایران استقلال و مدنیت انجمن ها را مخدوش کرده جلوگیری قاطع بعمل آید و اجازه دهند دندانپزشکان فارغ از دخالت گروه های جناحی و باندی نفس بکشند و از تحقیر، تهدید و تفتین آنها خودداری شود.
 برحسب قانون کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی ملزم به صدور پروانه فعالیت علمی انجمن دندانپزشکان عمومی ایران است، متأسفانه با سیاستی برنامه ریزی شده با حذف اختیار برگزاری کنگره ها، همایش ها و بازآموزی تمام تلاش در به زانو درآوردن این انجمن به عمل آمده است که با وحدت، اتحاد و حضور مقتدرانه دندانپزشکان، این ترفند نقش بر آب شد.

4️⃣اکنون در اقدامی خلاف مصالح ملی، میهن و مدنی، کمیسیون منویات رئیس یک انجمن دیگری را که عضو کمیسیون شده در سرنوشت انجمن دندانپزشکان عمومی ایران به صورت کاملا غیرقانونی لحاظ کرده است که حرکتی تفرقه برانگیز و موجب ایجاد شکاف بین دندانپزشکان خواهد بود که اتخاذ چنین تصمیمی با هدف اغتشاش  و تفرقه می باشد.

5️⃣ اقدامات اشخاص خاص در کمیسیون انجمن های علمی گروه پزشکی موجبات بی اعتمادی خیل عظیم جامعه دندانپزشکان به بدنه زحمت کش وزارت بهداشت را فراهم آورده که ضرورت عاجل برخورد قانونی با ایشان از سوی وزیر محترم بهداشت، درمان و آموزش پزشکی احساس می شود.
ما مسئولانه و موظف اعلام می کنیم انجمن دندانپزشکان عمومی ایران در کلیه سطوح تشکیلاتی خود در سراسر کشور از هویت ملی خود دفاع می کند و هرگونه توطئه براندازی را با افشاگری و حمایت همکاران نقش بر آب خواهد کرد.

 دندانپزشکان میهن مان همه با هم در کنار هم برای دفاع از دست آورد های حرفه ای مان متعهد می باشیم.
 اینجانبان دندانپزشکان عمومی تقاضای امکان ادامه فعالیت و صدور هر چه سریعتر پروانه انجمن علمی دندانپزشکان عمومی ایران را داریم.


enlightened کلیه موارد قانونی، آئین نامه ها، اعلام مواضع ها
   1398/9/8 09:30


نام و نام خانوادگی :
ایمیل :
* مطلب پیشنهادی :
 

خانه چاپ ارسال به دوستان نسخه متنی کوچک کردن متن بزرگ کردن متن دانلود خروجی پی دی اف خروجی میکروسافت ورد
5.4/10 (تعداد آرا 69 نفر )

Curl error: Could not resolve host: pipes.yahoo.com
خبرنامه الکترونیک
درج لینک ما